Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Twilight Saga

Go down 
+7
Yenna
-.Csillus.-
Kanga
Spunk Ransom
TwilightGirl
Rano
dzsinidzsoni
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató
dzsinidzsoni


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2009. May. 15.
Age : 32
Tartózkodási hely : Teskánd

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 4:54 pm

hali:)

Rano, jó ötlet amit írtál:) bár én szerintem nem tudok menni Sad
Yenna,most olvasom amit küldtél Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.myspace.com/vszisz
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 4:18 pm

Elég gyatra ma a látogatási arány. Suspect

És most olvasom az FTT 2-t. lol!
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 11:02 pm

Yenna írta:

Wow! lol! lol!

Én máris benne vagyok! lol! lol! lol! lol! lol!

Jupi Smile

Azt hiszem, le kell majd porolni azt a társas tervezetet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 10:57 pm

Rano írta:
Ide is közzé teszem az ötletem Very Happy

Egy ideje motoszkál a fejemben egy ötlet, ezt szeretném most megosztani veletek. Szóval tömören összefoglalom, aztán ha van érdeklődés, akkor beszélünk a dologról bővebben.

Arra gondoltam, hogy tarthatnánk egy kempingezős, szalonnasütős, Alkonyat nézős összeröffenést nálunk, a telkünkön. Ez a telek a Körös egyik holtágánál található, szóval lehet fürdeni, csónakázni, nagyokat sétálni, horgászni… Remélem, hogy ennyi felkeltette az érdeklődést, és a negatívumokat nagy lelkesedéssel fogjuk legyőzni Smile

Szóval a negatívumok. Van pár sajnos, de tartom magunkat olyan karakán bandának, hogy megoldjuk őket szépen sorban. Smile
1. Távolság, cirka 140 km-re található Budapesttől
2. Nomád(abb) körülmények. Áram jön a hálózatról; gáz az palackos van kint; víz is van, de nem hálózati, szóval csatorna sincs. Ebből adódóan, a wc sem angol.
3. A létszám. A házban max. 5 fő tud aludni. Innen jön a probléma, hogy ha ennél többen leszünk, akkor a sátor, mint olyan fontos szerepet kap, és ami a fontosabb, nekem nincs Sad csak a helyet tudom biztosítani hozzá.
4. Várostól való távolság. 6 km. Nem sok, de azért okoz némi fejtörést. Ha mindenki tömegközlekedve jön (ami viszonylag jó, a Keletiből 1 óra 50 perc alatt itt van a vonat, viszont a teljes árú retúrjegy, kb 5000 Ft környékén van. Szóval ha megtudjátok oldani, olcsóbb, ha többen jöttök egy kocsival. De megtudom szervezni, hogy kivigyenek minket, de ahhoz sürgősen fixálni kell a pontos időpontot.
Ennyi lenne a negatívumokból Very Happy

Így elsőre elég problémás az ötletem, ez tény. Főleg a hely hiány, de ezért írtam, hogy kempingezős Razz Mivel egy éjszakáért túl sok a vesződség, ha eltudjuk egymást viselni, akkor kiterjeszthetjük ezt a dolgot akár egész hétvégére is Smile)

Időpontilag július első hétvégéjére gondoltam, június végéig vizsgaidőszakom van :S

Ha mégsem jönne össze, nem gond, nincs harag. Smile Csak egy ötlet Smile

Wow! lol! lol!

Én máris benne vagyok! lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 10:54 pm

Ide is közzé teszem az ötletem Very Happy

Egy ideje motoszkál a fejemben egy ötlet, ezt szeretném most megosztani veletek. Szóval tömören összefoglalom, aztán ha van érdeklődés, akkor beszélünk a dologról bővebben.

Arra gondoltam, hogy tarthatnánk egy kempingezős, szalonnasütős, Alkonyat nézős összeröffenést nálunk, a telkünkön. Ez a telek a Körös egyik holtágánál található, szóval lehet fürdeni, csónakázni, nagyokat sétálni, horgászni… Remélem, hogy ennyi felkeltette az érdeklődést, és a negatívumokat nagy lelkesedéssel fogjuk legyőzni Smile

Szóval a negatívumok. Van pár sajnos, de tartom magunkat olyan karakán bandának, hogy megoldjuk őket szépen sorban. Smile
1. Távolság, cirka 140 km-re található Budapesttől
2. Nomád(abb) körülmények. Áram jön a hálózatról; gáz az palackos van kint; víz is van, de nem hálózati, szóval csatorna sincs. Ebből adódóan, a wc sem angol.
3. A létszám. A házban max. 5 fő tud aludni. Innen jön a probléma, hogy ha ennél többen leszünk, akkor a sátor, mint olyan fontos szerepet kap, és ami a fontosabb, nekem nincs Sad csak a helyet tudom biztosítani hozzá.
4. Várostól való távolság. 6 km. Nem sok, de azért okoz némi fejtörést. Ha mindenki tömegközlekedve jön (ami viszonylag jó, a Keletiből 1 óra 50 perc alatt itt van a vonat, viszont a teljes árú retúrjegy, kb 5000 Ft környékén van. Szóval ha megtudjátok oldani, olcsóbb, ha többen jöttök egy kocsival. De megtudom szervezni, hogy kivigyenek minket, de ahhoz sürgősen fixálni kell a pontos időpontot.
Ennyi lenne a negatívumokból Very Happy

Így elsőre elég problémás az ötletem, ez tény. Főleg a hely hiány, de ezért írtam, hogy kempingezős Razz Mivel egy éjszakáért túl sok a vesződség, ha eltudjuk egymást viselni, akkor kiterjeszthetjük ezt a dolgot akár egész hétvégére is Smile)

Időpontilag július első hétvégéjére gondoltam, június végéig vizsgaidőszakom van :S

Ha mégsem jönne össze, nem gond, nincs harag. Smile Csak egy ötlet Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 9:06 pm

-.Csillus.- írta:
jó éjt Yenna!

Neked is! Smile
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
-.Csillus.-
Látogató
Látogató
-.Csillus.-


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2009. May. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 9:04 pm

jó éjt Yenna!
Vissza az elejére Go down
http://azeletem.multiply.com/
-.Csillus.-
Látogató
Látogató
-.Csillus.-


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2009. May. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:29 pm

Yenna írta:
-.Csillus.- írta:
á, meg a kelleténél hisztisebb vagyok, hóeleje van, megtalált a piros ruhás...Sad a hülye idő miatt épp ki akar szakadni a hasam és ahogy tudok görnyedek a laptop köré, egyrészt melegít, másrészt jólesik Very Happy

Jaj, akkor pihenjél. flower
Magamról tudom, hogy nagyon szörnyű tud lenni.

Lehet ez a bajom, mást se csináltam ma, csak pihentem...Very Happy Fura, hogy anyu főz meg mosogat, nekem nem hagyja, nem kell itt semmit csinálnom, ugyanakkor sejtem, hogy bár kétésfélnapja tettem ki a lábam otthonról már fut a ház...Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://azeletem.multiply.com/
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:28 pm

-.Csillus.- írta:
á, meg a kelleténél hisztisebb vagyok, hóeleje van, megtalált a piros ruhás...Sad a hülye idő miatt épp ki akar szakadni a hasam és ahogy tudok görnyedek a laptop köré, egyrészt melegít, másrészt jólesik Very Happy

Jaj, akkor pihenjél. flower
Magamról tudom, hogy nagyon szörnyű tud lenni.
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
-.Csillus.-
Látogató
Látogató
-.Csillus.-


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2009. May. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:25 pm

á, meg a kelleténél hisztisebb vagyok, hóeleje van, megtalált a piros ruhás...Sad a hülye idő miatt épp ki akar szakadni a hasam és ahogy tudok görnyedek a laptop köré, egyrészt melegít, másrészt jólesik Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://azeletem.multiply.com/
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:22 pm

-.Csillus.- írta:
üres volt a sablon, amikor meg lementettem tele volt, de most mindent letöröltem, a gép újra lett indítva, újra leszedtem, mindent újra megcsináltam és jó lett!

anyu internete is egy fura találmány... ha bedugom a laptopba, akkor letiltja az ethernetkártyát a gép, ha innen dugom a gépükbe, akkor az enyém tiltja le, fura dolgok törpénnek itt...
anyu már rohangált a fejét fogva, hogy jajjnincsnetjajjnincsnet, ha az öcsém nem tudja megcsinálni, akkor ki, odaültem a gép elé és megnéztem, a rendszereszközök már jelezte, hogy tiltva van, csak fel kellett oldani...Very Happy

szóval, sikerült és köszönöm a fáradozásaidat!Smile flower

Akkor örülök. Laughing
Nem egy ördöngösség feltenni ezeket a betűket, csak tudni kell, mit kell csinálni. Smile
Nekem már annyi van a gépen, hogy nem is tudom, melyik az eredeti, és melyik a letöltött. Smile
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
-.Csillus.-
Látogató
Látogató
-.Csillus.-


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2009. May. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:20 pm

üres volt a sablon, amikor meg lementettem tele volt, de most mindent letöröltem, a gép újra lett indítva, újra leszedtem, mindent újra megcsináltam és jó lett!

anyu internete is egy fura találmány... ha bedugom a laptopba, akkor letiltja az ethernetkártyát a gép, ha innen dugom a gépükbe, akkor az enyém tiltja le, fura dolgok törpénnek itt...
anyu már rohangált a fejét fogva, hogy jajjnincsnetjajjnincsnet, ha az öcsém nem tudja megcsinálni, akkor ki, odaültem a gép elé és megnéztem, a rendszereszközök már jelezte, hogy tiltva van, csak fel kellett oldani...Very Happy

szóval, sikerült és köszönöm a fáradozásaidat!Smile flower
Vissza az elejére Go down
http://azeletem.multiply.com/
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:15 pm

-.Csillus.- írta:


Köszönöm, de úgy történt a dolog, hogy lementettem a zipet, megnyitottam, és ott volt a betűkészlet, véglegesen kicsomagoltam és csak egy twilight felírat volt a sok betű helyett, hiába raktam be, nem sikerült:(

Kipróbáltam, letöltöttem, és nálam rendben van.
Ha letöltötted, kicsomagoltad, a Windows-ban a Fonts mappát nyisd meg. Ott lehet a gépre telepíteni a betűtípust.

Remélem sikerül. Smile
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:12 pm

-.Csillus.- írta:


Köszönöm, de úgy történt a dolog, hogy lementettem a zipet, megnyitottam, és ott volt a betűkészlet, véglegesen kicsomagoltam és csak egy twilight felírat volt a sok betű helyett, hiába raktam be, nem sikerült:(

De ha kicsomagolod, és megnyitod, attól még nem lesz betű. Be kell rakni a betűtípusokhoz a Windows-ba. Akkor már lehet használni a word-ben, vagy akármilyen ilyen programban.
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
-.Csillus.-
Látogató
Látogató
-.Csillus.-


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2009. May. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:08 pm

Yenna írta:
-.Csillus.- írta:
Halihó!

Yenna, hogy tudom használni a betűkészletet? Kell hozzá valami program? Nemigazán vágom...

Szia!

Töltsd le a betűtípust. Ez egy zip fájl. Mondjuk töltsd le a dokumentumokhoz. Mindegy, hova. Aztán csomagold ki. Jobb klikk rá, és kibontás ide.
Utána a Sajátgép-C-Windows-Fonts mappa kell nekünk.
A fájlnál van olyan, hogy új betűkészlet telepítése.

Ekkor felugrik egy ablak, lenti bal sarkában keresd meg azt a mappát, ahol van a betű. Ha dokumentumokba raktattad, akkor azt. Ekkor a felső bal ablakban megjelenik a betű. Klikkelj rá, és ok.

Ha jól csináltad, akkor működik ezután.

Ha mégsem megy, csinálok képet róla, mit csinálj. De most megyek szavazni. Smile

Köszönöm, de úgy történt a dolog, hogy lementettem a zipet, megnyitottam, és ott volt a betűkészlet, véglegesen kicsomagoltam és csak egy twilight felírat volt a sok betű helyett, hiába raktam be, nem sikerült:(
Vissza az elejére Go down
http://azeletem.multiply.com/
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:06 pm

dzsinidzsoni írta:
szióSmile
ma sajnos nem tudok sokat lenni Sad vagyis csak pár percre néztem be, tanulnom kell még Sad úgyh majd a következő részt is csak holnap tudom elolvasni Sad
puszi

Oké, szia! Smile

Tanulj! Smile
Aztán, ha olvastál, jelezz! Laughing study
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató
dzsinidzsoni


Hozzászólások száma : 168
Join date : 2009. May. 15.
Age : 32
Tartózkodási hely : Teskánd

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:04 pm

szióSmile
ma sajnos nem tudok sokat lenni Sad vagyis csak pár percre néztem be, tanulnom kell még Sad úgyh majd a következő részt is csak holnap tudom elolvasni Sad
puszi
Vissza az elejére Go down
http://www.myspace.com/vszisz
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 6:54 pm

Kanga írta:
Yenna köszi a segítséget!!!Itt ülnek a könyvecskék a szekrény tetején !

study Smile

Nagyon szívesen. Örülök, hogy segítettem. study
Elvégre nem mindegy, hogy 18000 helyett 8000 Ft-ba került. Smile

Ja én amúgy már kiszemeltem magamnak a hatodik kötetet, ami majd szeptemberben jelenik meg. study Laughing
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Kanga
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Kanga


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2009. May. 16.
Tartózkodási hely : Bp.

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 6:47 pm

Yenna köszi a segítséget!!!Itt ülnek a könyvecskék a szekrény tetején !

study Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 6:05 pm

Na itt is vagyok. Smile

És most folytatom a regényírást. Very Happy
Reméljük... Laughing
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 4:41 pm

-.Csillus.- írta:
Halihó!

Yenna, hogy tudom használni a betűkészletet? Kell hozzá valami program? Nemigazán vágom...

Szia!

Töltsd le a betűtípust. Ez egy zip fájl. Mondjuk töltsd le a dokumentumokhoz. Mindegy, hova. Aztán csomagold ki. Jobb klikk rá, és kibontás ide.
Utána a Sajátgép-C-Windows-Fonts mappa kell nekünk.
A fájlnál van olyan, hogy új betűkészlet telepítése.

Ekkor felugrik egy ablak, lenti bal sarkában keresd meg azt a mappát, ahol van a betű. Ha dokumentumokba raktattad, akkor azt. Ekkor a felső bal ablakban megjelenik a betű. Klikkelj rá, és ok.

Ha jól csináltad, akkor működik ezután.

Ha mégsem megy, csinálok képet róla, mit csinálj. De most megyek szavazni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 4:37 pm

Éééééééééééééééééééééééééééééééés elolvastam. lol! lol! lol! lol!

Negyed négykor végeztem ki a könyvet. Very Happy
Azt mondhatom, hogy tegnap éjszaka óta szinte megállás nélkül olvastam, eltekintve azt a pár órát, amikor aludtam. Very Happy

Most elmegyek szavazni, aztán folytatom a regényem.

Piszok mázlitok van. Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 4:10 pm

Én lépek mára, ha jól tippelem tetszik a könyv... sunny

Én most lépek, további szép napot Smile
Vissza az elejére Go down
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 1:38 pm

-.Csillus.- írta:
szia!
valamiért nekem üresnek mutatja a mappát...Sad
na majd máskor
köszönöm szépen!

Akkor nekem nincs ötletem Crying or Very sad majd Yennának hátha lesz Smile
Vissza az elejére Go down
-.Csillus.-
Látogató
Látogató
-.Csillus.-


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2009. May. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 1:35 pm

szia!
valamiért nekem üresnek mutatja a mappát...Sad
na majd máskor
köszönöm szépen!
Vissza az elejére Go down
http://azeletem.multiply.com/
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 1:14 pm

-.Csillus.- írta:
Halihó!

Yenna, hogy tudom használni a betűkészletet? Kell hozzá valami program? Nemigazán vágom...

Szia!

Ha jól tudom annyi, hogy bemásolod a C/Windows/Fonts mappába a fájlt, amit leszedtél (és kicsomagoltad előtte) én így csináltam Smile

Most néztem, hogy Yenna nem így írja, hanem leszeded, kicsomagolod, és megnyitod C/Windows/Fonts mappát és a Fájlnál van olyan opció, hogy Új betűtípus telepítése, itt kiválasztod a már kicsomagolt fájlt, és kész is Smile
Vissza az elejére Go down
-.Csillus.-
Látogató
Látogató
-.Csillus.-


Hozzászólások száma : 97
Join date : 2009. May. 15.
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 12:30 pm

Halihó!

Yenna, hogy tudom használni a betűkészletet? Kell hozzá valami program? Nemigazán vágom...
Vissza az elejére Go down
http://azeletem.multiply.com/
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 1:11 am

Yenna írta:
Na ellindítottam a következő részt, és most olvasok. Very Happy

Egy kicsit szerintem még, mielőtt alszom. Very Happy study study

Jó éjt! Szerintem kikapcsolom a gépet. Smile

Sleep

Jó éjt Smile

Azt hiszem én is megyek, bár ittam kávét este, de semmi hatása Smile

Jelentem rész elolvasva, kritika is született Twisted Evil lol!

Jó olvasást study

Sleep Sleep
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 12:44 am

Na ellindítottam a következő részt, és most olvasok. Very Happy

Egy kicsit szerintem még, mielőtt alszom. Very Happy study study

Jó éjt! Szerintem kikapcsolom a gépet. Smile

Sleep
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 12:40 am

Rano írta:


Jupi, kaptam Alexes részt Smile
Ilyenre visszajönni a fürdésből Very Happy

Én is olvasok Laughing

Jó szórakozást a sztorihoz Smile

Köszi! Laughing lol!
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 12:39 am

Yenna írta:
Ééééééééééééééééés győzött a könyv! lol! lol! lol!

Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt olvasom el az első Ward könyvet. Smile

Jupi, kaptam Alexes részt Smile
Ilyenre visszajönni a fürdésből Very Happy

Én is olvasok Laughing

Jó szórakozást a sztorihoz Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 12:35 am

Ééééééééééééééééés győzött a könyv! lol! lol! lol!

Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt olvasom el az első Ward könyvet. Smile
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:48 pm

Yenna írta:

Wow! Köszi. Laughing

Erről jut eszembe. Ő az unokatestvérem. Smile

Smile

Képet még nem láttam róla, csak névről tudtam, hogy ő az Smile
Remélem hamar hazaérek és akkor megnézem majd őket Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:40 pm

Rano írta:


Smile

A Fábry Showban csütörtökön a magyar hoki válogatott lesz a vendég Smile
Most láttam az ajánlót Smile Nézem a Szigetet Very Happy

Wow! Köszi. Laughing

Erről jut eszembe. Ő az unokatestvérem. Smile

Twilight Saga - Page 2 V10
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:35 pm

Yenna írta:

Az FTT-re gondolok. Smile
A New moon lesz szerintem az utolsó, amit elolvasok. Smile

Kb 520-onvalahány oldal. És ha mást se csinálok, mint olvasok, akkor szerintem hamar végzek. Viszonylag gyorsan olvasok.

És természetes, hogy előtte befejezem a részt. Ennyivel tartozom nektek. Laughing

Smile

A Fábry Showban csütörtökön a magyar hoki válogatott lesz a vendég Smile
Most láttam az ajánlót Smile Nézem a Szigetet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:31 pm

Rano írta:


Látod én már annak is örülök, hogy Alex részét befejezed Very Happy

Megértelek teljes mértékben Smile
Ha a FTT-re gondolsz, az halad, mármint csak az elsőt olvastam, de estére tutira végzel vele Smile

Az FTT-re gondolok. Smile
A New moon lesz szerintem az utolsó, amit elolvasok. Smile

Kb 520-onvalahány oldal. És ha mást se csinálok, mint olvasok, akkor szerintem hamar végzek. Viszonylag gyorsan olvasok.

És természetes, hogy előtte befejezem a részt. Ennyivel tartozom nektek. Laughing
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:25 pm

Yenna írta:

Attól tartok, hogy egy könyvet muszáj lesz elolvasnom. Smile
Ezt a részt még befejezem. Aztán drukkolhattok, hogy a könyv elolvasása után (szerintem ha holnap reggel elkezdem, estére tuti kiolvasom) kapjatok részeket. Laughing

Látod én már annak is örülök, hogy Alex részét befejezed Very Happy

Megértelek teljes mértékben Smile
Ha a FTT-re gondolsz, az halad, mármint csak az elsőt olvastam, de estére tutira végzel vele Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:17 pm

Rano írta:


Remélem tart a tegnapi adagból Very Happy
De ha mégsem, de erre az opcióra nem is gondolok, valami vázlatfélét én majd kérek, mert hogy totál balladai homályban maradjak a fele környékén, az nem lenne szép Razz

Attól tartok, hogy egy könyvet muszáj lesz elolvasnom. Smile
Ezt a részt még befejezem. Aztán drukkolhattok, hogy a könyv elolvasása után (szerintem ha holnap reggel elkezdem, estére tuti kiolvasom) kapjatok részeket. Laughing
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:08 pm

Yenna írta:
[
Hát majd meglátjuk, milyen a szerencsétek. Laughing

Remélem tart a tegnapi adagból Very Happy
De ha mégsem, de erre az opcióra nem is gondolok, valami vázlatfélét én majd kérek, mert hogy totál balladai homályban maradjak a fele környékén, az nem lenne szép Razz
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:54 pm

Rano írta:


Az én érdeklődésemmel szerintem nincs gond Very Happy
Remélem a kedved is így marad Smile

Hát majd meglátjuk, milyen a szerencsétek. Laughing
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:40 pm

Yenna írta:


Ez csak attól függ, hogy milyen az érdeklődés iránta, és van-e kedvem írni. Smile
Most még van kedvem írni. Smile

De nem tudom, meddig írom, mert még a felénél sem járok.

Most sajna mennem kell fürödni. Bátyám parancsba adta. Evil or Very Mad

Az én érdeklődésemmel szerintem nincs gond Very Happy
Remélem a kedved is így marad Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:26 pm

Rano írta:


Az már csak rajtad múlik Razz

Amúgy remélem nem történik meg, hogy félbe hagyod a regényt, szeretném végig olvasni Smile

Ez csak attól függ, hogy milyen az érdeklődés iránta, és van-e kedvem írni. Smile
Most még van kedvem írni. Smile

De nem tudom, meddig írom, mert még a felénél sem járok.

Most sajna mennem kell fürödni. Bátyám parancsba adta. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:23 pm

Yenna írta:


Kb nyár vége felé? Smile

Az már csak rajtad múlik Razz

Amúgy remélem nem történik meg, hogy félbe hagyod a regényt, szeretném végig olvasni Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:19 pm

Rano írta:


Gondolok én rád is, milyen jó lesz az elvégzett munka után a megérdemelt pihenés közben olvasni Very Happy

Kb nyár vége felé? Smile
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:17 pm

Yenna írta:

Ejnye, ejnye! Laughing

És rám ki gondol? Smile
Hiszen addig nem olvashatok, amíg nincs kész a regény.

Gondolok én rád is, milyen jó lesz az elvégzett munka után a megérdemelt pihenés közben olvasni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:05 pm

Rano írta:


Ha nem lenne egyértlemű én a regénynek szurkolok Razz
Megírod, aztán lehet olvasni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Igen, csak magamra gondolok Razz

Ejnye, ejnye! Laughing

És rám ki gondol? Smile
Hiszen addig nem olvashatok, amíg nincs kész a regény.
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 10:02 pm

Yenna írta:

Szia! Smile

Eddig a regényírás vezet, de nagyon gondolkozom rajta, hogy olvasni kezdek. Razz
Talán így megtudom, hogy ki az, akit tényleg érdekel a regényem, vagy csak úgy olvassa. Razz

Amúgy is, aki nem jön ide, már nem láthatja a regény topikot. Aki gyakran jön a fórumra, az láthatja már csak. Smile

Ha nem lenne egyértlemű én a regénynek szurkolok Razz
Megírod, aztán lehet olvasni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Igen, csak magamra gondolok Razz
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 9:55 pm

Rano írta:
Szia Smile

Hogy áll az új könyvek vs. regény írás meccs ?? Smile

Szia! Smile

Eddig a regényírás vezet, de nagyon gondolkozom rajta, hogy olvasni kezdek. Razz
Talán így megtudom, hogy ki az, akit tényleg érdekel a regényem, vagy csak úgy olvassa. Razz

Amúgy is, aki nem jön ide, már nem láthatja a regény topikot. Aki gyakran jön a fórumra, az láthatja már csak. Smile
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Rano


Hozzászólások száma : 210
Join date : 2009. May. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gödöllő

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 9:50 pm

Szia Smile

Hogy áll az új könyvek vs. regény írás meccs ?? Smile
Vissza az elejére Go down
Yenna
Admin
Admin
Yenna


Hozzászólások száma : 460
Join date : 2009. Feb. 07.
Age : 42
Tartózkodási hely : Budapest

Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 8:15 pm

Már megint olyan hatamas a tolongás. Evil or Very Mad
Asszem valami szankciót fogok bevezetni azoknak, akik be vannak regisztrálva, de még az orrukat sem dugják ide. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
http://yennagaleria.extra.hu
Ajánlott tartalom





Twilight Saga - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Twilight Saga - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Twilight Saga
Vissza az elejére 
2 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Yenna Fórum-
Ugrás: