HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

Share | 

Twilight Saga

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

Hozzászólások száma : 152

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:21 pm

dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:
Hivatalos olaszországi hírek

Mint azt már láthattuk Montepulciano városa intenzíven, készülődik a jövő heti 'New Moon' forgatásaira. Hiszen piros zászlókba borultak az épületek, csakúgy, mint a könyvben leírt Volterra városa, St. Marcus napja alkalmából! Pár napra pedig a szereplők is Montepulciano-ba érkeznek majd, azt pedig máris tudjuk, hogy Robert Pattinson tegnap Cannes-ból egyenesen Rómába, Olaszországba repült. Majd később ellátogatott 'Volterrába'. Az olasz forgatások május 26-án kezdődnek és 29-én érnek majd véget. Május 30-án egy nagy találkozót szerveznek ahol több mint 5000 sikítozó twilighter lesz jelen, egyesek Japánból repülnek ide hogy láthassák kedvenceiket. Vigyázat! Szabad hotelt 20km-es körzetben nem találsz!!! Kik is repülnek forgatni?
Kristen Stewart – Bella
Robert Pattinson – Edward
Ashley Greene – Alice
Daniel Cudmore – Felix
Charlie Bewley – Demetri
Dakota Fanning – Jane

és a rendező Chris Weitz és korábban megtudtuk, hogy Ashley kísérője Kellan lesz, tehát valószínű Emmett alakítójával is találkozhatnak majd az olasz rajongók. + A megépített szökúkút, a Piazza Grande, amelyet a könyv szerint építettek fából és papírból és 7 m magas.

menni akarok *-*

Igen, én is mennék xD De erről már lekéstünk dzs-dzs.... Sad
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:20 pm

Najó, ez szerintem már szánalmas: az hagyján, hogy Nikki Olaszo.-ba megy... szerintem ez tök jó, Kellan is megy:D! NADE, hogy Michael 'Kris pasija' Angarano is a városban van tegnaptól, az már szerintem egy vicc... ENNNNYIRE nem féltheti Krist stb... (oké, Robra minden épeszű pasi féltékeny de akkor is xDxD)
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

Hozzászólások száma : 168

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:20 pm

TwilightGirl írta:

Mint azt már láthattuk Montepulciano városa intenzíven, készülődik a jövő heti 'New Moon' forgatásaira. Hiszen piros zászlókba borultak az épületek, csakúgy, mint a könyvben leírt Volterra városa, St. Marcus napja alkalmából! Pár napra pedig a szereplők is Montepulciano-ba érkeznek majd, azt pedig máris tudjuk, hogy Robert Pattinson tegnap Cannes-ból egyenesen Rómába, Olaszországba repült. Majd később ellátogatott 'Volterrába'. Az olasz forgatások május 26-án kezdődnek és 29-én érnek majd véget. Május 30-án egy nagy találkozót szerveznek ahol több mint 5000 sikítozó twilighter lesz jelen, egyesek Japánból repülnek ide hogy láthassák kedvenceiket. Vigyázat! Szabad hotelt 20km-es körzetben nem találsz!!! Kik is repülnek forgatni?
Kristen Stewart – Bella
Ashley Greene – Alice
Daniel Cudmore – Felix
Charlie Bewley – Demetri
Dakota Fanning – Jane

és a rendező Chris Weitz és korábban megtudtuk, hogy Ashley kísérője Kellan lesz, tehát valószínű Emmett alakítójával is találkozhatnak majd az olasz rajongók. + A megépített szökúkút, a Piazza Grande, amelyet a könyv szerint építettek fából és papírból és 7 m magas.

menni akarok *-*
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.myspace.com/vszisz
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:19 pm

Kristen Stewart – Bella
Ashley Greene – Alice
Daniel Cudmore – Felix
Charlie Bewley – Demetri
Dakota Fanning – Jane

TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:18 pm

-.Csillus.- írta:
no, kalandra falt nézek kicsit

én is azt nézem közben xD de rakom a híreket hahóóóóóó Razz Te kérted őket Very Happy Very Happy Tessék aztán visszaolvasni xD
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:18 pm

TwilightGirl írta:
dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:
Kiderült, hogy nem kezdték el tegnap a forgatást, csak ma... Ma és holnap azokat a jeleneteket veszik fel, mikor Bella átverekszi magát a tömegen, beleugrik (Kris olaszországi dublőre) a szökőkútba (ami már tegnap is vízzel feltöltve várta a sorsát:D), majd beleütközik Edwardba.
Állítólag az ütközés után csók is lesz:)! Láthatjuk Edwardot Alice szemszögéből is, amint szikrázik, illetve vezetésével kapcsolatban is lesznek jelenetsorok!
erről jut eszembe,láttam Ash kocsi-dublőrét Very Happy:D nem semmi a csávó Very Happy:D

wow Very Happy Én meg a kocsit xD nem csalás, nem ámítáááááááás 2 porsche is virít Olaszországban Very Happy
már csak jogsi kell hozzá Very Happy Very Happy
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:17 pm

dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:
Kiderült, hogy nem kezdték el tegnap a forgatást, csak ma... Ma és holnap azokat a jeleneteket veszik fel, mikor Bella átverekszi magát a tömegen, beleugrik (Kris olaszországi dublőre) a szökőkútba (ami már tegnap is vízzel feltöltve várta a sorsát:D), majd beleütközik Edwardba.
Állítólag az ütközés után csók is lesz:)! Láthatjuk Edwardot Alice szemszögéből is, amint szikrázik, illetve vezetésével kapcsolatban is lesznek jelenetsorok!
erről jut eszembe,láttam Ash kocsi-dublőrét Very Happy:D nem semmi a csávó Very Happy:D

wow Very Happy Én meg a kocsit xD nem csalás, nem ámítáááááááás 2 porsche is virít Olaszországban Very Happy
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

Hozzászólások száma : 97

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:17 pm

no, kalandra falt nézek kicsit
Felhasználó profiljának megtekintése http://azeletem.multiply.com/
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:15 pm

TwilightGirl írta:
dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:
dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:
mit ki nem találnak o.0 lol!

Jaja, az emberi hülyeség határtalan Very Happy Very Happy Nem mondták még neked? Razz

de Very Happy de azt nem gondoltam h ennyire Razz xD

láss csodát Very Happy Very Happy
látok I love you *-* Embarassed drunken Very Happy

örülök Very Happy Very Happy Azt hittem el fogsz vakulni xD Razz [/quote]
azt nem kéne xD még látni akarok jó sokáig Very Happy Very Happy
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:14 pm

TwilightGirl írta:
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:
dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:

Jaja, az emberi hülyeség határtalan Very Happy Very Happy Nem mondták még neked? Razz

látok I love you *-* Embarassed drunken Very Happy[/quote]

örülök Very Happy Very Happy Azt hittem el fogsz vakulni xD Razz
Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató

Hozzászólások száma : 210

TwilightGirl írta:

Jah hogy már megint én vagyok a némber? Very Happy Very Happy Na sebaj, akkor kapsz még Razz Csak hogy végleg elvonjam a figyelmed Very Happy Very Happy

höhö Very Happy

Nem fog menni, de próbálkozz nyugodtan, csak dzsdzs-re is gondolj Wink
*Mosolyogva balra el, majd nyúzott ábrázattal lezuttyan a vadgazd jegyzetei közé*

Very Happy
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:13 pm

dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:12 pm

TwilightGirl írta:
dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:

láss csodát Very Happy Very Happy [/quote]
látok I love you *-* Embarassed drunken Very Happy
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:12 pm

Forgatási helyszín és események

Tegnapelőtt délután volt egy kis felfordulás a helyszínen. Azt mondják, Robert járt arrafelé, de ezt senki nem állítja 100%-os bizonyossággal. Ugyanis Rob már megérkezett Olaszországba, pontosabban a Fiumicino-i reptérre péntek 12:30kor. Azért nem tudunk képet mutatni róla, mert nem készült. Csak a személyzet által használt kijáraton át távozott onnan. Mostanra már Toszkánában van és egyes hírek szerint pár jelenetet le is nyomott, talán azokat, amikben Edward kétségbeesését mutatják, még a Volturi ítélet előtt. Ugyanis már tegnap forgattak a városi főtéren. A Porsches brigád már be is fejezte a munkát. Nagyon gyorsak...
Azt is megtudtuk, hogy nem Kristen lesz, aki a kútba ugrik majd, hanem a kaszkadőre, egy olasz lány. Robert kaszkadőrét, Alan Cappelli-t a kocsijában várva látták, ahogy várja, hogy a színre szólítsák.
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:11 pm

dzsinidzsoni írta:
TwilightGirl írta:

de Very Happy de azt nem gondoltam h ennyire Razz xD[/quote]

TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:10 pm

Rano írta:
TwilightGirl írta:

Ne tessék elfelejteni Very Happy Hogy kicsit eltereljem a figyelmed, íme Rob Edwardként a cullen csuklópánttal a kezén Very Happy Very Happy

Tanulni???? Figyelni???? Ilyen képek közepette????? drunken
Ördögi nőszemély Twisted Evil

Csillus szívemből szóltál, ritka közönséges egy dolog.... silent

Jah hogy már megint én vagyok a némber? Very Happy Very Happy Na sebaj, akkor kapsz még Razz Csak hogy végleg elvonjam a figyelmed Very Happy Very Happy
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:09 pm

TwilightGirl írta:

Jaja, az emberi hülyeség határtalan Very Happy Very Happy Nem mondták még neked? Razz[/quote]

TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:08 pm

mit ki nem találnak o.0 lol![/quote]

Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:07 pm

TwilightGirl írta:

Ne tessék elfelejteni Very Happy Hogy kicsit eltereljem a figyelmed, íme Rob Edwardként a cullen csuklópánttal a kezén Very Happy Very Happy

Tanulni???? Figyelni???? Ilyen képek közepette????? drunken
Ördögi nőszemély Twisted Evil

Csillus szívemből szóltál, ritka közönséges egy dolog.... silent
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

hehehehehehe Very Happy lol!
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

2 Ash vidi

Először egy vidiklipp: https://www.youtube.com/watch?v=d9i3FxLN9Zc&eurl=
Az új horrorjának az előzetese: https://www.youtube.com/watch?v=DJkdtTv0SOA&eurl=

ez a kép pedig Olaszban készült, amint strandolt Razz
dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:05 pm

TwilightGirl írta:
Twilight paródia
Ez az idő is elérkezett.. Ahogy a legtöbb sikerkönyv, így a Twilight sem úszhatta meg paródia nélkül. A könyv borítóját megnézheted. Az író Stephen Jenner és a paródia címe: TwiLite.
Az első alkalom, amikor Stella látja Edweird Sullent
Tovább fürkésztem Sullenék asztalát újabb lehetséges diák után és gyorsan találtam is egyet, aki majdnem olyan szexi volt, mint Casper. Ismét Maria-t kérdezgettem, ezúttal a legfiatalabb Sullen fiúról, s próbáltam elrejteni az újonnan fellobbant diáklányos rajongásomat iránta.
- Az a fiú odaát, a tökéletes arccal, orral, szemekkel és ajkakkal … és finoman kidolgozott állal, széles vállal, izmos felsőtesttel és fatörzs vastagságú karokkal… és azzal a V-alakú testtel, vékony derékkal és olyan izmos lábakkal, mintha egy Olimpiai Kerékpáros lenne. És azokkal a tökéletesen manikűrözött ujj- és lábujjkörmökkel. Ki az és mi az ő története?
Oh, ő Edweird. – mondta, úgy forgatva a szemeit, mintha azok a 7es és a 10es óramutató között ingadoznának és azon tűnődnének, hogy leessenek-e, vagy ne. – Álmodozó. De nem randizik. Nyilvánvaló, hogy még az iskola legszebb lányai sem elég jók neki. Azt mondják, hogy őt csak a 1,62 méter magas, átlagosan kinéző, sötéthajú lányok érdeklik, akik mostanság költöztek Sporksba* egy forró klímájú, „A” betűvel kezdődő államból. Keress valakit, akire illik ez a leírás! – Maria kedvetlenül megrázta a fejét, a poharának tartalma egyik oldalról a másikra lötyögött. Közel hajolt az asztalhoz, kiöltötte rózsaszín nyelvét és nyalogatni kezdte a cseppeket.
Most minden figyelmemet Edweirdre fordítottam. Edweird úgy nézett ki, mintha a Görög Mitológia lapjairól lett volna átültetve Sporksba. Magas volt, hosszú, vékony izmokkal, tökéletes, sarkos arcvonásokkal és kisfiús jóképűséggel; rendkívül hasonlított a fiúra, aki Cerdic Diggory-t játszotta a Harry Potter filmekben, csak tüskés a haja. Csak ennyit mondok el nektek Edweirdről most, de ne aggódjatok. Innentől kezdve leírom még nektek az ő tökéletességét minden alkalommal, ami a négy – számítsuk őket négynek – elképesztően hosszú (és drága) könyvben megadatik nekem.
Stella: az Estella rövidítése. Ehhez több kommentárt nem tudok fűzni.
Edweird: weird szó jelentése: furcsa, különös
Sullen szó jelentése: morcos, bús, komor)
Sporks: a sporks szót olyan evőeszközre használják, ami kanálnak „indul”, de a végén mégis villa (Forks [eredeti városnév]szó jelentése: villa)

Íme a könyv borítója:

TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:05 pm

Charlie Bewley interjú

Újabb Exluzív interjú; ez Charlie Bewley-vel készült, aki Demetrit alakítja majd a New Moonban.

Olvastad a New Moont? Ha igen, mit gondolsz róla?

Igen. De mivel könnyen elterelik a figyelmemet, nem vagyok valami használható olvasó. Habár, ez a könyv, amin éppen most futottam át, főleg a 453. oldaltól… Ami nagyszerű a New Moonnal kapcsolatban az az író stílusa, ahogyan finoman késlelteti a cselekményt, hogy minden megjelenő karakterre kitérjen. Ez befolyással van a legfőbb fejleményekre és, ugyanakkor, sokkal könnyebb munkát engedélyez a színészeknek a hű játékhoz és az olvasók elvárásaihoz. Minden tiszteletem Stephenie-é az emberi érzelmek belső folyamatainak ismeretéért. Meglehetősen zseniális a részéről.

Mi az, amire a legjobban vársz a karaktered, Demetri eljátszásával kapcsolatban?

Demetri Jézus a testőrök között. Példátlan nyomkövető képességei vannak őrült erővel, sebességgel és előkelőséggel; Toscanaban [?] él, a föld alatt, a gyönyörű Heidivel lóg, aki mindig ételt hoz neki; vörös az írisze és ragyog a napfényben… Éppen ezért nehéz megmondani, mi az, amit nem szeretnék eljátszani ezzel a legendával kapcsolatban. A közös jellemzőink azt jelentik, hogy ez egy karakter, akibe komolyan belemélyedhetek. Ő egy nyomkövető, én egy rave-runningoló vagyok [később megmagyarázom], ő diplomata, én spirituális vagyok. Ő menő és stílusos én.. sok bennünk a közös. Amit nagyon szeretek Demetriben az az, hogy egészen elragadó a nagy, gonosz Felixhez képest, mégsem „kevésbé halálos”… Nyilvánvaló hogy ez a tag nem ejt foglyokat. Nos, ejt foglyokat… mielőtt még ízekre szaggatná őket.

Kivel várod a legjobban, hogy együtt dolgozhass a New Moon forgatása alatt?

Pattinsonnal.

Mik a reményeid a jövőben a karrieredtől?

Rövid rávon: Várom, hogy együtt fejlődjek a karakteremmel a Twilight Saga alatt. Rengeteg energiám és izgalmam van efelé a projekt felé és remélem, hogy lesz alkalmam teljesen felfedezni és demonstrálni ezt az elkövetkezendő néhány évben. A filmezésben megtaláltam az én közvetítőmet, a művészetemet. Nagyon élvezem ugyanakkor az írást is, és a rendezés és a „termelés” is olyan dolgok, amiket minden bizonnyal inkább előbb, mint később felfedezek. Egyébként, Nincs előre megfontolt tervem az életemben, csak annyi, hogy fel az ég felé; csak azt tudom, hogy szeretem a színészkedést és létezik néhány csodás karakter, amiket életre akarok kelteni. De minden a maga idejében.. Először Demetri.

A Rave-Runningról:
Ez egy "sportág", amit Charlie alapított. Saját Facebook oldalt is nyitott neki. Itt elmagyarázza, hogy Rave-Runningon azt érti, amikor "felemelő trace zenét hallgat, miközben fut". Néhány szösszenet még abból, amit ír: "Biztos vagyok benne, hogy ez bátorít abban, hogy túlteljesítsek és néha még meg is sirattat. Ami nagyon felszabadító."
"Bárcsak le tudnám írni, mi történik, amikor éjfélkor tengerparti védőgát körül "szállok" kinyújtott kezekkel, miközben Tijs elér a jó részhez, de mint mindenre az életben, ami löketet ad neked és sikítani tudnál tőle mindenféle logikus magyarázat nélkül - erre sincsenek szavak."
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:03 pm

Twilight paródia
Ez az idő is elérkezett.. Ahogy a legtöbb sikerkönyv, így a Twilight sem úszhatta meg paródia nélkül. A könyv borítóját megnézheted. Az író Stephen Jenner és a paródia címe: TwiLite.
Az első alkalom, amikor Stella látja Edweird Sullent
Tovább fürkésztem Sullenék asztalát újabb lehetséges diák után és gyorsan találtam is egyet, aki majdnem olyan szexi volt, mint Casper. Ismét Maria-t kérdezgettem, ezúttal a legfiatalabb Sullen fiúról, s próbáltam elrejteni az újonnan fellobbant diáklányos rajongásomat iránta.
- Az a fiú odaát, a tökéletes arccal, orral, szemekkel és ajkakkal … és finoman kidolgozott állal, széles vállal, izmos felsőtesttel és fatörzs vastagságú karokkal… és azzal a V-alakú testtel, vékony derékkal és olyan izmos lábakkal, mintha egy Olimpiai Kerékpáros lenne. És azokkal a tökéletesen manikűrözött ujj- és lábujjkörmökkel. Ki az és mi az ő története?
Oh, ő Edweird. – mondta, úgy forgatva a szemeit, mintha azok a 7es és a 10es óramutató között ingadoznának és azon tűnődnének, hogy leessenek-e, vagy ne. – Álmodozó. De nem randizik. Nyilvánvaló, hogy még az iskola legszebb lányai sem elég jók neki. Azt mondják, hogy őt csak a 1,62 méter magas, átlagosan kinéző, sötéthajú lányok érdeklik, akik mostanság költöztek Sporksba* egy forró klímájú, „A” betűvel kezdődő államból. Keress valakit, akire illik ez a leírás! – Maria kedvetlenül megrázta a fejét, a poharának tartalma egyik oldalról a másikra lötyögött. Közel hajolt az asztalhoz, kiöltötte rózsaszín nyelvét és nyalogatni kezdte a cseppeket.
Most minden figyelmemet Edweirdre fordítottam. Edweird úgy nézett ki, mintha a Görög Mitológia lapjairól lett volna átültetve Sporksba. Magas volt, hosszú, vékony izmokkal, tökéletes, sarkos arcvonásokkal és kisfiús jóképűséggel; rendkívül hasonlított a fiúra, aki Cerdic Diggory-t játszotta a Harry Potter filmekben, csak tüskés a haja. Csak ennyit mondok el nektek Edweirdről most, de ne aggódjatok. Innentől kezdve leírom még nektek az ő tökéletességét minden alkalommal, ami a négy – számítsuk őket négynek – elképesztően hosszú (és drága) könyvben megadatik nekem.
Stella: az Estella rövidítése. Ehhez több kommentárt nem tudok fűzni.
Edweird: weird szó jelentése: furcsa, különös
Sullen szó jelentése: morcos, bús, komor)
Sporks: a sporks szót olyan evőeszközre használják, ami kanálnak „indul”, de a végén mégis villa (Forks [eredeti városnév]szó jelentése: villa)

Íme a könyv borítója:
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:02 pm

-.Csillus.- írta:
TwilightGirl írta:
Na akkor pár hírecske és videó Very Happy

Rob elkelt
Nem kell ám megijedni!!! Csak a csókja. A cannes-i filmfesztiválon aukcióra bocsátották Robertet az amfAR Cinema Against AIDS 2009 Cocktail Party támogatásáért. A fogadás annyira durva eredményeket hozott, hogy Robnak végül két "döntőse" is lett; mindketten 20 000 Eurót fizettek!!! A nyertes találkozhat kedvenc vámpírunkkal, köszönthette, és puszit adhat az arcára. Mennyire zavarban volt... Nézzétek meg szerintem, nagyon édes.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=q3J0cVkAhdw&eurl=

visszavágták edwardosra a séróját, már nem olyan szakadtka:P

Hehe, igen, mostmár Edwardos Very Happy Very Happy (L)
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 8:01 pm

-.Csillus.- írta:
ha lesifotós, ha nem, akkor is kiábrándító ez az alpári kézmozdulat... olyan közönséges...

hát tény hogy sokan nem ezt várják tőle.... de hát ez van Razz Legutóbb füves cigit szívni látták nyilvánosan xD egy étteremben.... erről ennyit Razz
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:59 pm

TwilightGirl írta:

Rob elkelt
Nem kell ám megijedni!!! Csak a csókja. A cannes-i filmfesztiválon aukcióra bocsátották Robertet az amfAR Cinema Against AIDS 2009 Cocktail Party támogatásáért. A fogadás annyira durva eredményeket hozott, hogy Robnak végül két "döntőse" is lett; mindketten 20 000 Eurót fizettek!!! A nyertes találkozhat kedvenc vámpírunkkal, köszönthette, és puszit adhat az arcára. Mennyire zavarban volt... Nézzétek meg szerintem, nagyon édes.

visszavágták edwardosra a séróját, már nem olyan szakadtka:P
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:58 pm

Rano írta:
TwilightGirl írta:

Ahha Very Happy Very Happy Világos xD Ez amolyan furmányos dolog nekem, de mindjárt próbálkozom Very Happy Ha sikerül, akkor megláthatjátok, mit is üzent ma Kristen a lesifotósoknak Olaszországban Very Happy

Shocked
A nagy tanulás közepette el is felejtettem, hogy most vannak Olaszországban Embarassed

lol!

dzsinidzsoni
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: sorry,kicsit elt   Kedd Május 26, 2009 7:58 pm

sorry kicsit eltűntem Smile
Kristen nagyon kedves azon a képen Razz
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:56 pm

ha lesifotós, ha nem, akkor is kiábrándító ez az alpári kézmozdulat... olyan közönséges...
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:56 pm

Rob elkelt

Rano
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:55 pm

TwilightGirl írta:

Ahha Very Happy Very Happy Világos xD Ez amolyan furmányos dolog nekem, de mindjárt próbálkozom Very Happy Ha sikerül, akkor megláthatjátok, mit is üzent ma Kristen a lesifotósoknak Olaszországban Very Happy

Shocked
A nagy tanulás közepette el is felejtettem, hogy most vannak Olaszországban Embarassed

lol!
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:54 pm

-.Csillus.- írta:
öhm, kicsit tele lehet neki a hócipője

Hát igen... Ashleyvel és Dakotával beszélgettek a tetőn és még ott is őket lesték.... lehet én is kilennék már Smile
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:52 pm

öhm, kicsit tele lehet neki a hócipője
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:51 pm

-.Csillus.- írta:
TwilightGirl írta:
-.Csillus.- írta:
ómen:)

Jaja, mást nem, Spunk elmeséli, de nekem is azt írta hogy majd megírja mi a fejlemény Smile Valaki elárulná nekem hogy kell itt képet feltölteni? xD mármint benyomni ide Very Happy Very Happy Very Happy

öhm, van fent egy kép ikon, oda kell beírni a netre feltöltött kép tulajdonságaiban megadott http címét
[ i m g ] http:// kép linjke .jpg [ / i m g ] szünetek nélkül

-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:49 pm

TwilightGirl írta:
-.Csillus.- írta:

Jaja, mást nem, Spunk elmeséli, de nekem is azt írta hogy majd megírja mi a fejlemény Smile Valaki elárulná nekem hogy kell itt képet feltölteni? xD mármint benyomni ide Very Happy Very Happy Very Happy

öhm, van fent egy kép ikon, oda kell beírni a netre feltöltött kép tulajdonságaiban megadott http címét
[ i m g ] http:// kép linjke .jpg [ / i m g ] szünetek nélkül
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:45 pm

-.Csillus.- írta:

-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:44 pm

TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:43 pm

-.Csillus.- írta:
Hát, remélem hallunk majd fejleményeket!

fog jelentkezni! Megígérte ^^
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:41 pm

Hát, remélem hallunk majd fejleményeket!
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:40 pm

-.Csillus.- írta:
TwilightGirl írta:

Júúúúúúúúúj *földön fetreng* azt azért nem hinném hogy megüti Very Happy de hogy leosztja arra van esély Razz Hidd el, ha ő egyszer belendül, nincs megállás Very Happy Igazi oroszlán x) Volt már néhány érdekes megnyilvánulása! Ő is tudja, hogy néha elveti a mércét... de mi már elfogadtuk ilyennek Very Happy

én csak kamillázok:D elfogadtuk? szimplán ha őrjöng és nem rajtam, akkor nem is veszem komolyan, mintha viccet írna:P bár nem tudom, lehet élőben félelmetesebb, bár a képen nem nézett ki olyan szörnyen ijesztőnek:)

Oké, én elfogadtam xD Nem vészes és alapjáraton tényleg nem ijesztő Very Happy Szelíd mint egy kiscica xD de ha hergelik oroszlán lesz Very Happy Főleg a fórumot veszi komolyan, szóval lehet bekeményít Smile
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:37 pm

TwilightGirl írta:

Júúúúúúúúúj *földön fetreng* azt azért nem hinném hogy megüti Very Happy de hogy leosztja arra van esély Razz Hidd el, ha ő egyszer belendül, nincs megállás Very Happy Igazi oroszlán x) Volt már néhány érdekes megnyilvánulása! Ő is tudja, hogy néha elveti a mércét... de mi már elfogadtuk ilyennek Very Happy

én csak kamillázok:D elfogadtuk? szimplán ha őrjöng és nem rajtam, akkor nem is veszem komolyan, mintha viccet írna:P bár nem tudom, lehet élőben félelmetesebb, bár a képen nem nézett ki olyan szörnyen ijesztőnek:)
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:35 pm

-.Csillus.- írta:
TwilightGirl írta:
-.Csillus.- írta:
most toporzékoltam egy keveset...Very Happy okoskislány nem hisztizik, csak kinyitja nyomimodi az offot, ha nem, akkor én nyomom a fejébe a kávét:D túlontúl félek, hogy Lion nagyonis visszafogott és udvarias lesz...

én meg pont attól félek hogy nem lesz az Very Happy Very Happy Very Happy Ismerve őt szerintem kicsit (értsd: nagyon) kiborul Very Happy Very Happy Very Happy

annyira nem ismerem, csak a tisztelem a nőket szövegből vontam le a következtetést
azt mondod megüti?Very Happy

-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:33 pm

TwilightGirl írta:
-.Csillus.- írta:
most toporzékoltam egy keveset...Very Happy okoskislány nem hisztizik, csak kinyitja nyomimodi az offot, ha nem, akkor én nyomom a fejébe a kávét:D túlontúl félek, hogy Lion nagyonis visszafogott és udvarias lesz...

én meg pont attól félek hogy nem lesz az Very Happy Very Happy Very Happy Ismerve őt szerintem kicsit (értsd: nagyon) kiborul Very Happy Very Happy Very Happy

annyira nem ismerem, csak a tisztelem a nőket szövegből vontam le a következtetést
azt mondod megüti?Very Happy
TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:31 pm

-.Csillus.- írta:

-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:30 pm

TwilightGirl
Gyakori látogató
Gyakori látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:27 pm

-.Csillus.- írta:
áhá, sejtettem, téged is elvarázsolt, a bájos álca egy ördögöt takar, általában ez a hatás, de aranyooooos, és hopp, valamit már le is karmolt róla:D

semmi új hír a nm forgatásáról vagy képek vagy valamik? mióta behalt a fórum nemigen csúszott ki semmi:(

Hát édes egy macskusz így xD de az ördögi énjére nem vagyok vevő Very Happy Very Happy de-de vannak hírek Very Happy Képeim meg azóta csak nőttek (404 db) de azért ide körülményes lenne felnyomni Very Happy cikk is van egy pár Smile
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:26 pm

dzsinidzsoni írta:

nehéz róla elképzelni h ilyen alattomos Very Happy

elég azt mondanom, hogy a fotel, amiben a képen alszik, azt azért készítettem elő, hogy hímezzek benne, olvasólámpa oda, konvektor mellé, mert fázós vagyok, elmentem a fonalaimért és mire visszaértem elorozta? igenisgonoszésmegáltalkodott és hasonlók
-.Csillus.-
Látogató
Látogató

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   Kedd Május 26, 2009 7:24 pm

áhá, sejtettem, téged is elvarázsolt, a bájos álca egy ördögöt takar, általában ez a hatás, de aranyooooos, és hopp, valamit már le is karmolt róla:D

semmi új hír a nm forgatásáról vagy képek vagy valamik? mióta behalt a fórum nemigen csúszott ki semmi:(
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Twilight Saga   

Twilight Saga
Vissza az elejére 
18 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next